Home Sloopauto verkopen Auto verkopen Motor verkopen Caravan verkopen Camper verkopen Direct verkopen

BMW X2 Sdrive20i Slopen:
Gratis Ophalen & Direct Geld

De BMW X2 Sdrive20i is een van de populairste auto's in Nederland. Gebouwd van 2017 tot heden, en met meer dan 3000 exemplaren op de Nederlandse wegen is het een auto die we regelmatig binnenkrijgen voor sloop. De gemiddelde sloopwaarde van een X2 Sdrive20i ligt tussen de €110 en €190, afhankelijk van het bouwjaar, de staat en de actuele metaalprijzen.

Gratis ophalen
Binnen 24 uur bod
RDW erkend
€110 - €190 vergoeding

Wat is je BMW X2 Sdrive20i waard?

NL
🔒 Veilig ⚡ Binnen 30 sec ✓ RDW-data
Bel direct, 7 dagen per week06 287 021 46 Liever appen? Stuur je kentekenDirect WhatsAppen
Bereikbaar ma-zo van 08:00 tot 20:00
Ik weet mijn kenteken niet
Jayson Futselaar, oprichter van Snelsloopautoverkopen.com

Jayson Futselaar

Oprichter Jayfu & Snelsloopautoverkopen.com

Jayson bouwde dit platform in 2025 en werkt dagelijks met de inkoopdata van onze RDW-erkende partnersloperij in Nijmegen: 638 opgehaalde auto's tussen december 2025 en april 2026 en 370 aankoopnota's in het kwartaal erna. De sloopwaarde van een BMW X2 Sdrive20i hierboven is daarop gebaseerd. Meer over ons en onze cijfers.

Wat is je BMW X2 Sdrive20i waard als sloopauto?

De sloopwaarde van een BMW X2 Sdrive20i wordt bepaald door het gewicht van de auto en de actuele metaalprijzen. Met een gemiddeld gewicht van 1.564 kg ligt de geschatte sloopwaarde tussen de €110 en €190.

De exacte prijs hangt af van de staat van je auto, het bouwjaar, en of er nog bruikbare onderdelen op zitten zoals de katalysator, motor of versnellingsbak. Een X2 Sdrive20i met een intacte katalysator levert bijvoorbeeld vaak meer op.

Wist je dat?

De gemiddelde nieuwprijs van een BMW X2 Sdrive20i is €61.366. Zelfs als sloopauto behoudt je X2 Sdrive20i waarde dankzij het gewicht van 1.564 kg en herbruikbare onderdelen.

Wat is jouw BMW X2 Sdrive20i nog waard?Vul je kenteken in en je weet binnen 30 seconden waar je aan toe bent.
Bereken je bod

Specificaties BMW X2 Sdrive20i

Op basis van RDW-data van alle 2.520 geregistreerde BMW X2 Sdrive20i's in Nederland:

MerkBMW
ModelX2 Sdrive20i
Bouwjaren2017 - heden
Aantal in Nederland2.520
Gem. catalogusprijs€61.366
Gewicht1.535 - 1.645 kg
Gem. gewicht1.564 kg
Geschatte sloopwaarde€110 - €190
Wij halen je BMW X2 Sdrive20i gratis opIn heel Nederland, ook als hij niet meer rijdt. Jij betaalt niets voor transport.
Plan het ophalen

Waarom je BMW X2 Sdrive20i bij ons slopen?

Gratis ophalen door heel Nederland

Wij halen je BMW X2 Sdrive20i gratis op, waar je ook woont. Geen verborgen kosten, geen verrassingen.

Direct geld bij ophalen

Je ontvangt direct een eerlijke vergoeding voor je X2 Sdrive20i. Contant of per overboeking, zoals jij wilt.

RDW-erkend & vrijwaring geregeld

Wij regelen de volledige RDW-afmelding en vrijwaring. Je ontvangt een vrijwaringsbewijs en bent niet meer aansprakelijk.

Milieuvriendelijk gerecycled

Je BMW X2 Sdrive20i wordt tot 95% gerecycled via ARN-gecertificeerde recyclingbedrijven.

Hoe werkt BMW X2 Sdrive20i slopen?

In drie simpele stappen ben je van je X2 Sdrive20i af:

1

Bod aanvragen

Vul hierboven je kenteken in en ontvang direct een vrijblijvend bod op je BMW X2 Sdrive20i. Binnen 30 seconden weet je wat je auto waard is.

2

Ophaalafspraak

Akkoord met het bod? Wij plannen een ophaalmoment dat jou uitkomt. Vaak al binnen 24-48 uur mogelijk.

3

Opgehaald & betaald

Wij halen je X2 Sdrive20i gratis op, je ontvangt direct je geld en de RDW-afmelding regelen wij volledig.

Klaar om je BMW X2 Sdrive20i te laten slopen?

Vul hierboven je kenteken in of bel ons direct voor een bod.

Bel nu: 06 287 021 46
Liever even overleggen?Bel gerust, dan kijken we samen wat jouw situatie oplevert. Ma-zo 08:00-20:00.
Bel 06 287 021 46

Veelgestelde vragen over BMW X2 Sdrive20i slopen

De sloopwaarde van een BMW X2 Sdrive20i ligt gemiddeld tussen de €110 en €190, afhankelijk van de staat, het bouwjaar en de actuele metaalprijzen. Het gemiddeld gewicht van een X2 Sdrive20i is 1.564 kg, wat een belangrijke factor is bij het bepalen van de sloopprijs.

Ja, een verlopen APK is geen probleem. Wij halen je BMW X2 Sdrive20i gratis op, ongeacht de APK-status. De meeste auto's die gesloopt worden hebben geen geldige APK meer.

In de meeste gevallen kunnen wij je BMW X2 Sdrive20i binnen 24 tot 48 uur ophalen. Wij zijn 7 dagen per week actief door heel Nederland en plannen het ophaalmoment op een tijdstip dat jou uitkomt.

Je hebt het kentekenbewijs (of tenaamstellingscode) en een geldig legitimatiebewijs nodig. Wij regelen de RDW-afmelding en het vrijwaringsbewijs voor je, zodat jij nergens meer naar hoeft om te kijken.

Ja, wij werken uitsluitend met RDW-erkende en ARN-gecertificeerde demontage- en recyclingbedrijven. Je BMW X2 Sdrive20i wordt op een milieuvriendelijke manier gedemonteerd en tot wel 95% gerecycled.

Meer over BMW X2 Sdrive20i

Bel nu: 06 287 021 46