Home Sloopauto verkopen Auto verkopen Motor verkopen Caravan verkopen Camper verkopen Direct verkopen

Cupra Tavascan Slopen:
Gratis Ophalen & Direct Geld

De Cupra Tavascan is een van de populairste auto's in Nederland. Gebouwd van 2024 tot heden, en met meer dan 3000 exemplaren op de Nederlandse wegen is het een auto die we regelmatig binnenkrijgen voor sloop. De gemiddelde sloopwaarde van een Tavascan ligt tussen de €155 en €260, afhankelijk van het bouwjaar, de staat en de actuele metaalprijzen.

Gratis ophalen
Binnen 24 uur bod
RDW erkend
€155 - €260 vergoeding

Wat is je Cupra Tavascan waard?

NL
🔒 Veilig ⚡ Binnen 30 sec ✓ RDW-data
Bel direct, 7 dagen per week06 287 021 46 Liever appen? Stuur je kentekenDirect WhatsAppen
Bereikbaar ma-zo van 08:00 tot 20:00
Ik weet mijn kenteken niet
Jayson Futselaar, oprichter van Snelsloopautoverkopen.com

Jayson Futselaar

Oprichter Jayfu & Snelsloopautoverkopen.com

Jayson bouwde dit platform in 2025 en werkt dagelijks met de inkoopdata van onze RDW-erkende partnersloperij in Nijmegen: 638 opgehaalde auto's tussen december 2025 en april 2026 en 370 aankoopnota's in het kwartaal erna. De sloopwaarde van een Cupra Tavascan hierboven is daarop gebaseerd. Meer over ons en onze cijfers.

Wat is je Cupra Tavascan waard als sloopauto?

De sloopwaarde van een Cupra Tavascan wordt bepaald door het gewicht van de auto en de actuele metaalprijzen. Met een gemiddeld gewicht van 2.185 kg ligt de geschatte sloopwaarde tussen de €155 en €260.

De exacte prijs hangt af van de staat van je auto, het bouwjaar, en of er nog bruikbare onderdelen op zitten zoals de katalysator, motor of versnellingsbak. Een Tavascan met een intacte katalysator levert bijvoorbeeld vaak meer op.

Wist je dat?

De gemiddelde nieuwprijs van een Cupra Tavascan is €49.715. Zelfs als sloopauto behoudt je Tavascan waarde dankzij het gewicht van 2.185 kg en herbruikbare onderdelen.

Wat is jouw Cupra Tavascan nog waard?Vul je kenteken in en je weet binnen 30 seconden waar je aan toe bent.
Bereken je bod

Specificaties Cupra Tavascan

Op basis van RDW-data van alle 2.588 geregistreerde Cupra Tavascan's in Nederland:

MerkCupra
ModelTavascan
Bouwjaren2024 - heden
Aantal in Nederland2.588
Gem. catalogusprijs€49.715
Gewicht2.096 - 2.273 kg
Gem. gewicht2.185 kg
Geschatte sloopwaarde€155 - €260
Wij halen je Cupra Tavascan gratis opIn heel Nederland, ook als hij niet meer rijdt. Jij betaalt niets voor transport.
Plan het ophalen

Waarom je Cupra Tavascan bij ons slopen?

Gratis ophalen door heel Nederland

Wij halen je Cupra Tavascan gratis op, waar je ook woont. Geen verborgen kosten, geen verrassingen.

Direct geld bij ophalen

Je ontvangt direct een eerlijke vergoeding voor je Tavascan. Contant of per overboeking, zoals jij wilt.

RDW-erkend & vrijwaring geregeld

Wij regelen de volledige RDW-afmelding en vrijwaring. Je ontvangt een vrijwaringsbewijs en bent niet meer aansprakelijk.

Milieuvriendelijk gerecycled

Je Cupra Tavascan wordt tot 95% gerecycled via ARN-gecertificeerde recyclingbedrijven.

Hoe werkt Cupra Tavascan slopen?

In drie simpele stappen ben je van je Tavascan af:

1

Bod aanvragen

Vul hierboven je kenteken in en ontvang direct een vrijblijvend bod op je Cupra Tavascan. Binnen 30 seconden weet je wat je auto waard is.

2

Ophaalafspraak

Akkoord met het bod? Wij plannen een ophaalmoment dat jou uitkomt. Vaak al binnen 24-48 uur mogelijk.

3

Opgehaald & betaald

Wij halen je Tavascan gratis op, je ontvangt direct je geld en de RDW-afmelding regelen wij volledig.

Klaar om je Cupra Tavascan te laten slopen?

Vul hierboven je kenteken in of bel ons direct voor een bod.

Bel nu: 06 287 021 46
Liever even overleggen?Bel gerust, dan kijken we samen wat jouw situatie oplevert. Ma-zo 08:00-20:00.
Bel 06 287 021 46

Veelgestelde vragen over Cupra Tavascan slopen

De sloopwaarde van een Cupra Tavascan ligt gemiddeld tussen de €155 en €260, afhankelijk van de staat, het bouwjaar en de actuele metaalprijzen. Het gemiddeld gewicht van een Tavascan is 2.185 kg, wat een belangrijke factor is bij het bepalen van de sloopprijs.

Ja, een verlopen APK is geen probleem. Wij halen je Cupra Tavascan gratis op, ongeacht de APK-status. De meeste auto's die gesloopt worden hebben geen geldige APK meer.

In de meeste gevallen kunnen wij je Cupra Tavascan binnen 24 tot 48 uur ophalen. Wij zijn 7 dagen per week actief door heel Nederland en plannen het ophaalmoment op een tijdstip dat jou uitkomt.

Je hebt het kentekenbewijs (of tenaamstellingscode) en een geldig legitimatiebewijs nodig. Wij regelen de RDW-afmelding en het vrijwaringsbewijs voor je, zodat jij nergens meer naar hoeft om te kijken.

Ja, wij werken uitsluitend met RDW-erkende en ARN-gecertificeerde demontage- en recyclingbedrijven. Je Cupra Tavascan wordt op een milieuvriendelijke manier gedemonteerd en tot wel 95% gerecycled.

Meer over Cupra Tavascan

Bel nu: 06 287 021 46