Home Sloopauto verkopen Auto verkopen Motor verkopen Caravan verkopen Camper verkopen Direct verkopen

Kia EV2 Slopen:
Gratis Ophalen & Direct Geld

De Kia EV2 is een van de populairste auto's in Nederland. Gebouwd van 2026 tot heden, en met meer dan 3000 exemplaren op de Nederlandse wegen is het een auto die we regelmatig binnenkrijgen voor sloop. De gemiddelde sloopwaarde van een EV2 ligt tussen de €115 en €195, afhankelijk van het bouwjaar, de staat en de actuele metaalprijzen.

Gratis ophalen
Binnen 24 uur bod
RDW erkend
€115 - €195 vergoeding

Wat is je Kia EV2 waard?

NL
🔒 Veilig ⚡ Binnen 30 sec ✓ RDW-data
Bel direct, 7 dagen per week06 287 021 46 Liever appen? Stuur je kentekenDirect WhatsAppen
Bereikbaar ma-zo van 08:00 tot 20:00
Ik weet mijn kenteken niet
Jayson Futselaar, oprichter van Snelsloopautoverkopen.com

Jayson Futselaar

Oprichter Jayfu & Snelsloopautoverkopen.com

Jayson bouwde dit platform in 2025 en werkt dagelijks met de inkoopdata van onze RDW-erkende partnersloperij in Nijmegen: 638 opgehaalde auto's tussen december 2025 en april 2026 en 370 aankoopnota's in het kwartaal erna. De sloopwaarde van een Kia EV2 hierboven is daarop gebaseerd. Meer over ons en onze cijfers.

Wat is je Kia EV2 waard als sloopauto?

De sloopwaarde van een Kia EV2 wordt bepaald door het gewicht van de auto en de actuele metaalprijzen. Met een gemiddeld gewicht van 1.638 kg ligt de geschatte sloopwaarde tussen de €115 en €195.

De exacte prijs hangt af van de staat van je auto, het bouwjaar, en of er nog bruikbare onderdelen op zitten zoals de katalysator, motor of versnellingsbak. Een EV2 met een intacte katalysator levert bijvoorbeeld vaak meer op.

Wist je dat?

De gemiddelde nieuwprijs van een Kia EV2 is €32.970. Zelfs als sloopauto behoudt je EV2 waarde dankzij het gewicht van 1.638 kg en herbruikbare onderdelen.

Wat is jouw Kia EV2 nog waard?Vul je kenteken in en je weet binnen 30 seconden waar je aan toe bent.
Bereken je bod

Specificaties Kia EV2

Op basis van RDW-data van alle 2.910 geregistreerde Kia EV2's in Nederland:

MerkKia
ModelEV2
Bouwjaren2026 - heden
Aantal in Nederland2.910
Gem. catalogusprijs€32.970
Gewicht1.615 - 1.665 kg
Gem. gewicht1.638 kg
Geschatte sloopwaarde€115 - €195
Wij halen je Kia EV2 gratis opIn heel Nederland, ook als hij niet meer rijdt. Jij betaalt niets voor transport.
Plan het ophalen

Waarom je Kia EV2 bij ons slopen?

Gratis ophalen door heel Nederland

Wij halen je Kia EV2 gratis op, waar je ook woont. Geen verborgen kosten, geen verrassingen.

Direct geld bij ophalen

Je ontvangt direct een eerlijke vergoeding voor je EV2. Contant of per overboeking, zoals jij wilt.

RDW-erkend & vrijwaring geregeld

Wij regelen de volledige RDW-afmelding en vrijwaring. Je ontvangt een vrijwaringsbewijs en bent niet meer aansprakelijk.

Milieuvriendelijk gerecycled

Je Kia EV2 wordt tot 95% gerecycled via ARN-gecertificeerde recyclingbedrijven.

Hoe werkt Kia EV2 slopen?

In drie simpele stappen ben je van je EV2 af:

1

Bod aanvragen

Vul hierboven je kenteken in en ontvang direct een vrijblijvend bod op je Kia EV2. Binnen 30 seconden weet je wat je auto waard is.

2

Ophaalafspraak

Akkoord met het bod? Wij plannen een ophaalmoment dat jou uitkomt. Vaak al binnen 24-48 uur mogelijk.

3

Opgehaald & betaald

Wij halen je EV2 gratis op, je ontvangt direct je geld en de RDW-afmelding regelen wij volledig.

Klaar om je Kia EV2 te laten slopen?

Vul hierboven je kenteken in of bel ons direct voor een bod.

Bel nu: 06 287 021 46
Liever even overleggen?Bel gerust, dan kijken we samen wat jouw situatie oplevert. Ma-zo 08:00-20:00.
Bel 06 287 021 46

Veelgestelde vragen over Kia EV2 slopen

De sloopwaarde van een Kia EV2 ligt gemiddeld tussen de €115 en €195, afhankelijk van de staat, het bouwjaar en de actuele metaalprijzen. Het gemiddeld gewicht van een EV2 is 1.638 kg, wat een belangrijke factor is bij het bepalen van de sloopprijs.

Ja, een verlopen APK is geen probleem. Wij halen je Kia EV2 gratis op, ongeacht de APK-status. De meeste auto's die gesloopt worden hebben geen geldige APK meer.

In de meeste gevallen kunnen wij je Kia EV2 binnen 24 tot 48 uur ophalen. Wij zijn 7 dagen per week actief door heel Nederland en plannen het ophaalmoment op een tijdstip dat jou uitkomt.

Je hebt het kentekenbewijs (of tenaamstellingscode) en een geldig legitimatiebewijs nodig. Wij regelen de RDW-afmelding en het vrijwaringsbewijs voor je, zodat jij nergens meer naar hoeft om te kijken.

Ja, wij werken uitsluitend met RDW-erkende en ARN-gecertificeerde demontage- en recyclingbedrijven. Je Kia EV2 wordt op een milieuvriendelijke manier gedemonteerd en tot wel 95% gerecycled.

Meer over Kia EV2

Bel nu: 06 287 021 46